Brąz wywalczony w Czastarach

• autor: apwieruszow, 2014-01-27 10:48

Trzecią lokatę wywalczyli podopieczni Pawła Szandały z Akademii Piłkarskiej Wieruszów w Turnieju Piłki Halowej o Puchar Prezesa GKS Czastary - Pawła Kani. W sobotę, 25 stycznia -  w hali sportowej Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 roku w Czastarach rywalizowały dwa zespoły z Czastar, dwa z Galewic i trzy z Wieruszowa - w sumie prawie 70 zawodników.

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar a pierwsze trzy zespoły także medale - ponadto organizatorzy ufundowali statuetki dla najlepszego bramkarza i strzelca. Najlepszym bramkarzem turnieju został Magaj Mikołaj z Prosny Wieruszów, który o włos wygrał z Norbertem Kapralem z GKS-u Czastary. Najlepszym strzelcem okazał się Tomasz Ociepa z UKS Gal-Gaz, zawodnik ten pokonał dwóch swoich kolegów z zespołu w konkursie rzutów karnych, który musiał być rozegrany ponieważ po turnieju aż trzech piłkarzy miało tę samą ilość strzelonych bramek. Sędzią głównym zawodów był Henryk Kowalewski.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. UKS Gal-Gaz Galewice I - trener Marcin Patkowski